KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13139103
nr 1313 9103
Birger Strååt
(f. 1914), Sverige
Etsning, Signerad. Motivet: 17x22cm
Birger Strååt, född 1914 i Norrköping, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 mars 2020
kl 19:07:47
16/3 18:11:37
Birger Strååt
Läs mer om Birger Strååt